1/30
Villa för 12 Personer med trädgård
5,9•Godkänd
•- 3 Sovrum
- 1 Badrum
- Husdjur tillåtet
- 12 Personer
- WiFi
- 150 m²
- Villa
Gratis parkering
Stressfri parkering på plats.
Bra kundsupport
Exklusiv kundsupport från Holidu närhelst du behöver den.
Värdgaranti
Vi är i direkt kontakt med värden för din säkerhet och komfort.
Havsutsikt
Njut av utsikten över havet.
Nästan fullbokat. Vi rekommenderar att du bokar snart.
Gratis parkering
Stressfri parkering på plats.
Bra kundsupport
Exklusiv kundsupport från Holidu närhelst du behöver den.
Värdgaranti
Vi är i direkt kontakt med värden för din säkerhet och komfort.
Havsutsikt
Njut av utsikten över havet.
När du bor i vår villa kommer du att omslutas av den moriska stilen i strukturen omgiven av stora utomhusutrymmen bara mindre än 250 meter från de vackra stränderna i Porto Cesareo, förtrollande joniska stranden med namnet 5 segel 2023.
Villan har exteriörer utrustade med bord och stolar, ett beboeligt vardagsrum med matsal och TV-område; kök med pentry utrustat med ugn, 2 tredubbla sovrum med dubbelsäng och enkelsäng, 1 dubbelrum och två extrasängar, i två rum finns luftkonditioneringsapparater medan i de återstående rummen finns ventilationssystem.
Trädgården är utrustad med bord, stolar och bänk för lunch och middag ute, det finns två badrum båda med dusch varav en är inomhus och en är utomhus för efter stranden, huset har också privat terrass med havsutsikt!
Villan ligger ca 250 meter från den förtrollande stranden som sträcker sig över Porto Cesareo och Torre Squillace där gästerna kommer att hälsas av fin sand och orört hav.
Villan kan rymma upp till 10 gäster,
Välj den för:
Villa med utsikt, terrass med havsutsikt, stora utomhus- och inomhusutrymmen, havet inom gångavstånd, tjänster inom gångavstånd: allt du behöver för en bekväm och avkopplande semester !!!
Runt:
Porto Cesareo och Torre Lapillo med de vackraste stränderna i Salento,
Punta Prosciutto med sin mycket berömda naturliga pool,
Porto Selvaggio med sin oförstörda kustlinje,
Gallipoli Med det aragonska slottet med utsikt över havet,
Leuca med "Punta Melisio där Joniska havet och Adriatiska havet möts...
Salentos vackraste platser bara ett stenkast från te!
Området betjänas av barer, restauranger, apotek, slaktare, lidos, gratis stränder, klubbar för movida, gågata med familjestånd och alla viktiga tjänster
Havet inom gångavstånd
Om fastigheten
WiFi
Parkering på plats
Öppen terrass
Luftkonditionering
TV
Trädgård
privat
Tvättmaskin
Kylskåp
Övernattningsarrangemang
Sovrum 1
1 Kingsize säng
1 Enkelsäng
Sovrum 2
1 Kingsize säng
1 Enkelsäng
Sovrum 3
1 Kingsize säng
1 Bäddsoffa
Här åker man på semester

Utforska kartan
Husregler
- Check-in: Från 15:00 till 18:00
- Check-out: Tills 09:30
- Rökning tillåten
- Familjevänligt
- Husdjur tillåtna (max. 2)
Bra att veta
- Evenemangsvänlig
Hanteras av Holidu
Holidu Homes har verifierats av våra reseexperter och erbjuder en tillförlitligt fantastisk semester.
Verifierade bostäder
Vi-känner-värden-garanti
Recensioner över genomsnittet
Kundservice 7 dagar i veckan
Behöver du hjälp?
Du kan hitta svar på de vanligaste frågorna här.
Holidu ID: 50149786
Forma framtiden för Holidu och tjäna upp till 30 €
Gå med i vårt användartestgemenskap och delta i ett 30-minuters videosamtal för att dela dina insikter och förbättra din upplevelse!